SKANDAL , GDO lu gübre kullanıyorlar?

Gün geçmiyor ki , gündemi değiştirecek bir şey daha yaşanmasın , Geçtiğimiz günlerde konuşak balık findonun sinopta bir alabalık tesisindeki görüntüleri verip , Ne içiriyorsunuz lan balıklara başlıklı haber yapmıştık ki şimdi gündeme düşen haberle yatıp kalkıyoruz.

bibercilik işiyle uğraşan bir çiftci , ne idiğü belirsiz bir şeyin , biber fidesi dalında asılı olduğu görünce paniğe kapıldı .

ziraat odası başkanlığından gelen bir araştırma sonrası, çifçinin kullandığı Çin gübresi nedeniyle balık oltasına benzeyen bir biber ortaya çıktı ,

Vatandaştan tepki :  Allah belanı versin çifçi müsvettesi !

vatandaşları sakinleştirmekte zorlanan emniyet güçleri olayları güç bela yatıştırırken , durum sosyal medyada yürüdü gitti .

bazı sexshop firmaları ve nature örgütleri çiftçi ile iletişime geçerek , bu biberlerden binlerce sipariş istedi .

Ünlü sex shop zinciri sahibi , PAtrica venderson , biberi çok çok ilginç bulduklarını , bunu pişirmek için almadıklarını belirtti . Pişirmezlerse ne yapacaklardı . olayın iç yüzünün aydınlatılması için , ekibimiz hindistan uyruklu ingiliz vatandaşı , PAtrica venderson ile görüşmek üzere kaşmir e yola çıktı .

diğer taraftan bu biberlerin Türkiyede yetişmemesi için , Çevreci ve dinci örğütlerin eylem hazırlığı içerisinde olduğu söyleniyor.

yetkililerin  konu hakkında açıklama yapmaktan kaçındığı iddaa ediliyor

Oysaki bu biber Avrupa basının çoktan yer aldı bile .

Times ;  Türkbiberi bizi korkuttu

Zone Real Day ;  Türkbiberi Amma büyükmüş

Yunan basını ; Dolmalık Türk biberi , hadi Türkleri dolduralım . başlıkları ile  manşetlere taşıdırlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.000webhost.com